KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15185079
nr 1518 5079
Otto Lindström
(1883-1932), Sverige
Oljemålning, Marin. Signerad. Olja på pannå, 43x56 cm, yttermått inklusive ram: 52x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 januari 2023
kl 19:24:54
200 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Otto Lindström
Läs mer om Otto Lindström